niedziela, 22 czerwca 2014

Już dzisiaj trening biegowy w Cudzie nad Wisłą

Kochani mam przyjemność koordynować nową, wakacyjną akcję CZWÓRKI POLSKIEGO RADIA pt.PlenAIR. W każdą niedzielę będziemy odwiedzali różne miasta Polki z których zrealizujemy na żywo audycje oraz przygotujemy liczne atrakcje. Dzisiaj od 14.00 do 18.00 będziemy w warszawskim Cudzie nad Wisłą. Poza licznymi atrakcjami takimi jak longboardy, rolki, bmx'y, treningiem finkcjonalnym będzie oczywiście coś dla biegaczy.

z trenerem Łukaszem Brykczyńskim ze Sport Guru, podczas wizyty w Czwórce


Już o 15.00 specjalny trening przygotowany przez ekipę SPORT GURU

Patryk Aid - biegowy GURU expert - poprowadzi część biegową złożoną z biegania i rozgrzewki biegowej, dzięki niemu płynnie rozgrzejemy mięśnie przed kolejnymi ćwiczeniami

Kamila Nowowiejska - trenerka fitness z Better Body Studio - przekaże Wam tajniki Core&Stability Training dzięki, którym wzmocnimy mięśnie głębokie szczególnie ważne u biegaczy

Trening zakończymy wspólnym rozciąganiem.

W między czasie na antenie nasz drugi GURU expert Łukasz Brykczyńskiopowie o podstawowych zasadach dobru obuwia biegowego.

Całość odbędzie się w jednym z najgorętszych miejsc warszawskiej sceny kulturalnej. Cud nad Wisłą bo o nim mowa czeka na Was drodzy biegacze od samego rana!

Co? GURU Training
Gdzie? Cud nad Wisłą
Kiedy? Niedziela 22 czerwca
O której? Start 15:00!

5 komentarzy:

 1. A do nas aby nie dobiegniecie przypadkiem??? :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Być może wiele osób zobaczy nowe sposoby na rozgrzewkę :) która jak wiadomo jest bardzo ważna w każdym sporcie, nie tylko w bieganiu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do Katowic:) chętnie Was ugoszczę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wrocław też może was ugościć:D

  OdpowiedzUsuń