sobota, 30 stycznia 2016

Lepsza Ja

Firma Nike kolejny raz pokazała, że potrafi zrobić wiele, żeby zmotywować dziewczyny do treningów. Mimo, że nie jest tajemnica, że głównym celem tak wielkiego koncernu jest sprzedaż, to z drugiej strony naprawde nie ma drugiej takiej firmy która organizuje tyle wyzwań, imprez, treningów, które są zupełnie za darmo.

Tym razem trenerki Lidka Zamyło i Anna Lewandowska rzuciły 21 dniowe wyzwania. 1 dzień = 1 trening. Dla tych, które wytrwały w postanowieniu była nagroda. Trening z Anną Lewandowską.

Całe spotkanie odbyło sie pod hasłem "kobiecego uprawiania sportu". Spotkanie zaczęło sie od rozmowy z Ania Lewandowską, stylistką Jola Czaja i trenerka biegania Marta Wierzbicka. Dziewczyny motywowały na wszelkie dostępne sposoby: kusząc zdrowiem, piękną figurą, fajnymi stylizacjami i niesamowitymi wynikami.

Następnie Anna Lewandowska przygotowała prezentację motywacyjną. Zachęcała do tego, żeby połączyć trzy elementy dietę, sport i wewnętrzną równowagę. Aby osiągnąć tę ostatnią musimy dobrze sie sobie przyjrzeć, określić plusy, minusy, trudności, złe nawyki. Tylko znając siebie możemy skutecznie zmienić minusy w plusy.
Ważne jest to, żeby mieć określony cel, ale taki na miarę możliwości, gdy już go wyznaczymy to pora na zaplanowanie drogi do tego celu.

Podkreśliła też, że warto mieć inspiracje, autorytety, idoli sportowych, ale ostatecznie nie starajmy się byc czyjś kopia. Ważne, żebyśmy pozostały sobą.

Fajnym elementem spotkania i niesamowitym, nowatorskim pomysłem na motywacje jest sportowy serial nike. Której z sióstr kibicujecie?


A po takim wstępie był ostry , treningowy wycisk!!!!

1 komentarz: