środa, 24 lipca 2013

Jak wybrać idealną trasę do biegania?
Dobrze znana trasa czy spontan? Zazwyczaj biegam z moim narzeczonym codziennie wieczorem 5km sprawdzoną,bemowską trasą. wyliczone 5km, biegnę i wiem ile zakrętów przed nami.Ostatnio umówiliśmy się na bieganie w Konstancinie i biegnąc po nieznanym terenie, który wzbudzał ciekawość raz dwa zrobiłam 5km i pomyślałam, że czas wracać, no i przebiegłam kolejne 5czyli w sumie poszła pierwsza dyszka.
Dzisiaj wieczorem też pomyślałam ok idziemy biegać,ale może dla odmiany w inną stronę. wyszliśmy na standardowe 5km a biegnąc przed siebie zrobiliśmy bez postoju,bez maszerowania i bez morderczego wysiłku 10km.
Myślę, że na codzienny trening stała trasa jest ok ale gdy chcemy yrobić czasówkę,nowy dystans czy po prostu przeżyć biegową przygodę warto postawić na spontan :)

7 komentarzy:

 1. Myślę że spontan najlepszy - zapraszam do Ząbek - są trasy do biegania i piękny las :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuje, może w weekend skorzystam :)

   Usuń
 2. Ze sportów ruchomych to ja tylko rower, na bieganie chyba się nie zdobędę, kiedyś tak :).
  Dziś za bardzo się obawiam o kolana.
  Spontanicznie jeżdżę na rowerze, ale najczęściej znam trasę, bo wolałabym nie zgubić się w moim lesie :)
  pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tez uwielbiam rower, niestety zazwyczaj tylko raz w tygodniu mam czas na dłuższa wycieczkę, ale zawsze sprawia frajdę :) A co do biegania, to jesli masz problem z kolanami, to nie warto. Ale jeśli jest opcja, żeby biegać to spróbuj. Ja jeszcze 3 miesiące temu ledwo przebiegałam kilometr, a teraz 10 km bez przystanku :) bieganie wciąga!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny blog :-) Fajnie, że dziewczyn biegających jest coraz więcej. Ja myślę już nad urozmaiceniem mojej trasy bo masz rację bieganie cały czas tak samo po prostu nie daje już takiej przyjemności. Dziś bieg wieczorny bo wczorajszy bieg za suknią ślubną bardzo mnie zmęczył, może nie mnie, ale moje stopy :D Pozdrawiam i zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuję za miłe słowa i mam nadzieje, że wczoraj znalazłaś piękną suknię, a dzisiaj trasę do biegania!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja biegam na stadionie z przyjaciółmi, nic innego się niestety nie nadaje...

  Pozdrawiam serdecznie!
  http://wherethemagicstarts.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń