czwartek, 28 listopada 2013

KONKURS!!!!!!!Zostań Świętym Mikołajem. Pobiegnij dla dzieci!!!!!!!

Biegnij po zdrowie dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka.
Startuje Warszawski Bieg Mikołajów!

8 grudnia na Torze Wyścigów Konnych Służewiec odbędzie się  pierwszy
Warszawski Bieg Mikołajów. Środki finansowe zebrane podczas biegu wesprą podopiecznych przebywających w Klinice Neurochirurgii Centrum Zdrowia Dziecka.
Na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą służewiecki tor czeka moc świątecznych atrakcji i konkursów.

Trasa biegu jest ułożona na terenie należącym do Toru Służewieckiego, liczy 10 kilometry. Każdy przebiegnięty kilometr, to złotówka na koncie CENTRUM ZDROWIA DZIECKA. Pakiety startowe do 24 listopada kosztowały 50 złotych, a teraz można je zdobyć za 80 złotych. W każdym pakiecie czapka mikołaja
A na mecie medal.
Poza bieganiem będzie można zjeść świąteczne przysmaki, posłuchać kolęd, uzyskać informacje na temat zdrowego stylu życia od ekspertów.  
Organizatorzy biegu przekazali mi do rozdania jeden bezpłatny pakiet startowy. Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Wystarczy przesłać mail ze zdjęciem na którym POZDRAWIACIE BIEGACZY i napisać dlaczego warto pozdrawiać biegaczy, a następnie polubić profil na facebooku LUBIĘ POZDRÓW BIEGACZA. Oraz umieścić baner na swoim blogu.Wiadomości wysyłamy na adres zabieganakari@gmail.com Komisja konkursowa w postaci mojej osoby wybierze zwycięzce.Na zdjęcia czekam do środy 4 grudnia. 5 grudnia ogłoszę wyniki. Na odbiór nagrody umówię się ze zwycięzcą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz